planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

Planmeca Compact i5

Elegantní a výrazný design stomatologické jednotky Planmeca Compact ™ i5 byl vytvořen tak, aby odolal testu času. Náš vývoj produktů je vždy veden tím, v co věříme, že přispívá k dobrému designu - ergonomii, bezpečnosti, pohodlí a estetice. U Planmeca Compact i5 byly tyto návrhové hodnoty vylepšeny a zdokonaleny na nejvyšší úroveň.

Uvolněný celý tým i pacient

Stomatologická jednotka Planmeca Compact ™ i5 byla navržena tak, aby nabízela co nejpohodlnější práci pro stomatologický tým a co nejpříjemnější léčbu pacientům všech velikostí a věku. Minimalizuje tak stres a strach ze zubního ošetření.

Dobré zdraví pro dentální tým

Planmeca Compact i5 pomáhá dělat každodenní práci pohodlnější a méně stresující. Poskytuje pohodlný přístup k ošetřovacímu prostoru díky jeho plovoucí židli a zužování opěradla, s dostatkem pracovního prostoru také pro asistenta. Ergonomie je dále podporována ideální rovnováhou nástroje.

Pohodlí pro pacienta

Sklopná a automatická opěrka nohou umožňuje snadné usedání a opuštění sedačky pro pacienty. Návrh židle sleduje tvar těla a poskytuje pevnou a pohodlnou podporu. Navíc naše čalounění Ultra Relax ™ se přizpůsobuje hmotnosti a tělesnému teplu pacienta, což vede k příjemnému celkovému zážitku.

Bezpečné pracovní a ošetřovací prostředí

S dentálními jednotkami společnosti Planmeca je čistá voda - daná klíčová hodnota vývoje našich výrobků. Praktická řešení Planmeca Compact ™ i5 usnadňují ovládání základních funkcí, protože všechny základní funkce jsou úhledně organizovány, integrovány, automatizovány, vedeny a zaznamenávány. Bezpečné prostředí je zaručeno jak pro stomatologický tým, tak pro pacienty.

Rychlejší rutinní zákroky pro rychlejší střídání pacientů

Všechny základní funkce potřebné pro rutinní  kontroly jsou úhledně uspořádány ve vlastních odděleních pro snadný přístup. Doručovací rameno může být bez námahy přemístěno na stranu asistentky, což umožňuje zubaři přijmout nového pacienta, zatímco rutinní kontroly se stále provádějí.

Snadná externí kontrola infekce

Hladké, rovnoměrné povrchy zubního přístroje usnadňují čištění a zajišťují dokonalou kontrolu vnějších infekcí - rozhodujícím prvkem při bezpečném ošetření zubů. Kovové povrchy jsou velmi odolné a odolné vůči čisticím prostředkům. Všechny důležité součásti mohou být také autoklávovány a miska je odpojena pro snadné čištění.

Vynikající výsledky pro čistší sací trubky

Pokročilé sací čištění zařízení automaticky zředí a dodává čisticí prostředek do sacích hadic a odstraňuje veškerý vzduch, aby byl zajištěn úplný kontakt se všemi vnitřními povrchy. To výrazně zjednodušuje proces dezinfekce - zajišťuje bezpečné prostředí a čistý sací systém.

Neustálé zlepšování

Planmeca Compact ™ i je náš nejprodávanější typ dentální jednotky a neustále jej aktualizujeme  novými funkcemi, abychom našim odborníkům - zubním lékařům po celém světě nabídli nejlepší pracovní společníky. Stomatologická jednotka Planmeca Compact ™ i5 je vyvrcholením pěti generací neustálého zlepšování.

Přesně tak, jak to chcete

Existuje tolik pracovních preferencí, kolik je odborníků na zubní péči. Planmeca Compact ™ i5 nabízí několik systémů dodávek a široký rozsah přístrojů, z nichž si můžete vybrat tak, aby splňovaly vaše specifické potřeby a požadavky.

  • Rameno pro dodávání pacienta 520 mm s vyváženými rameny nástroje
  • Rameno pro dodávání pacienta 340 mm s vyváženými rameny nástroje
  • Pojistné rameno pro pacienta s vějířovými nástroji
  • Boční dodávka se závěsnými trubkovými nástroji

Inteligentní nástroje pro inteligentní zubní lékařství

Rychle se měnící svět stomatologie přináší nové požadavky na zubní kliniky, zejména pokud jde o zvýšení jejich účinnosti a zlepšení jejich postupů zajišťování kvality. Proto jsme přišli s inteligentními digitálními nástroji, které vám pomohou zvýšit efektivitu a předvídatelnost vašich klinických operací na další úroveň.

  • Rozšířená konektivita pro zvýšení efektivity 

Náš softwarový modul Planmeca Romexis® Clinic Management může pomoci každé klinice běžet hladce. Poskytuje informace o zařízeních Planmeca v reálném čase a jejich využití - včetně informací o obsazenosti v reálném čase.

  • Inteligentní údaje o operacích kliniky

Naše web- služba Planmeca Romexis® Insights analytics umožňuje monitorování jedné kliniky nebo celého řetězce odkudkoli - a to i na mobilních zařízeních. Tato data mohou být  hnací silou při rozhodování o vaší klinice!

  • Upravte si jednoduše jakoukoliv zubní jednotku

Náš systém přihlášení Planmeca PlanID ™ umožňuje uživatelům pohodlně přistupovat k jejich osobnímu nastavením na jakékoli stomatologické jednotce pomocí karty. Planmeca PlanID je zvláště prospěšné pro zubní univerzity a nemocnice, stejně jako velké kliniky a řetězce s mnoha uživateli.