planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

Planmeca Compact i5

Elegantní a výrazná
Planmeca Compact i5

Design stomatologické jednotky Planmeca Compact ™ i5 byl vytvořen tak, aby odolal testu času. Náš vývoj produktů je vždy veden tím, že věříme na dobrý design - ergonomii, bezpečnosti, pohodlí a estetiku.
U Planmeca Compact i5 byly tyto navrhované hodnoty vylepšeny a zdokonaleny na nejvyšší úroveň.

Neustále ji vylepšujeme

Planmeca Compact ™ i je náš nejprodávanější typ dentální jednotky a neustále jej aktualizujeme novými funkcemi, abychom našim odborníkům - zubním lékařům po celém světě nabídli nejlepší pracovní společníky.
Stomatologická jednotka Planmeca Compact ™ i5 je vyvrcholením pěti generací neustálého zlepšování.


Info o ceně na požádání Poptat produkt

  • Podrobný popis
  • Technická specifikace
Podrobný popis

Uvolněný celý tým i pacient

Stomatologická jednotka Planmeca Compact ™ i5 byla navržena tak, aby nabízela co nejpohodlnější práci pro stomatologický tým a co nejpříjemnější léčbu pacientům všech velikostí a věku. Minimalizuje tak stres a strach ze zubního ošetření.

Dobré zdraví pro dentální tým

Planmeca Compact i5 pomáhá dělat každodenní práci pohodlnější a méně stresující. Poskytuje pohodlný přístup k ošetřovacímu prostoru díky jeho plovoucí židli a zužování opěradla, s dostatkem pracovního prostoru také pro asistenta. Ergonomie je dále podporována ideální rovnováhou nástroje.

Pohodlí pro pacienta

Sklopná a automatická opěrka nohou umožňuje snadné usedání a opuštění sedačky pro pacienty. Návrh židle sleduje tvar těla a poskytuje pevnou a pohodlnou podporu. Navíc naše čalounění Ultra Relax ™ se přizpůsobuje hmotnosti a tělesnému teplu pacienta, což vede k příjemnému celkovému zážitku.


Přesně tak, jak to chcete

Existuje tolik pracovních preferencí, kolik je odborníků na zubní péči. Planmeca Compact ™ i5 nabízí několik systémů dodávek a široký rozsah přístrojů, z nichž si můžete vybrat tak, aby splňovaly vaše specifické potřeby a požadavky.

  • Rameno pro dodávání pacienta 520 mm s vyváženými rameny nástroje
  • Rameno pro dodávání pacienta 340 mm s vyváženými rameny nástroje
  • Pojistné rameno pro pacienta s vějířovými nástroji
  • Boční dodávka se závěsnými trubkovými nástroji

Inteligentní nástroje pro inteligentní zubní lékařství

Rychle se měnící svět stomatologie přináší nové požadavky na zubní kliniky, zejména pokud jde o zvýšení jejich účinnosti a zlepšení jejich postupů zajišťování kvality. Proto jsme přišli s inteligentními digitálními nástroji, které vám pomohou zvýšit efektivitu a předvídatelnost vašich klinických operací na další úroveň.

  • Rozšířená konektivita pro zvýšení efektivity

Náš softwarový modul Planmeca Romexis® Clinic Management může pomoci každé klinice běžet hladce. Poskytuje informace o zařízeních Planmeca v reálném čase a jejich využití - včetně informací o obsazenosti v reálném čase.

  • Inteligentní údaje o operacích kliniky

Naše web-služba Planmeca Romexis® Insights analytics umožňuje monitorování jedné kliniky nebo celého řetězce odkudkoli - a to i na mobilních zařízeních. Tato data mohou být hnací silou při rozhodování o vaší klinice!

  • Upravte si jednoduše jakoukoliv zubní jednotku

Náš systém přihlášení Planmeca PlanID ™ umožňuje uživatelům pohodlně přistupovat k jejich osobnímu nastavením na jakékoli stomatologické jednotce pomocí karty. Planmeca PlanID je zvláště prospěšné pro stomatologické univerzity a nemocnice, stejně jako velké kliniky a řetězce s mnoha uživateli.

Podívejte se na další produkty ze stejné kategorie

Planmeca Stoličky

Pohodlí a podpora

Planmeca Compact i3

Malá, rychlá a chytrá

Planmeca Compact i Classic

Moderní klasika