planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

O nás


Společnost FISCHER DENTAL s.r.o. působí na českém dentálním trhu již od roku 1993, nejprve jako fyzická osoba Jiří Fischer Dental a v roce 2003 se transformovala na společnost FISCHER DENTAL s.r.o. 

Společnost FISCHER DENTAL s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku uvedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 20098, ze dne 31. prosince 2003. 

Hlavním cílem naší společnosti je nabízet a poskytovat kompletní servis a služby našim zákazníkům. 

Naše společnost je autorizovaným zástupcem firmy PLANMECA OY pro Českou republiku. 

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem je naše společnost schopna poskytnout nejen dodávku stomatologických přístrojů, hardwaru, softwaru, spotřebního materiálu, ale i celkový návrh vybavení interiérů stomatologických ordinací či laboratoří včetně jejich kompletní montáže a záručního i pozáručního servisu. 

Veškerou lékařskou techniku jsme schopni dodat formou leasingu, kde spolupracujeme se společností EkoRent leasing spol. s r.o., která se specializuje na zdravotnické technologie. 

Se zástupci naší společnosti se můžete pravidelně setkat na výstavách zdravotnické techniky jako jsou Pragodent, Pragomedica nebo na seminářích, které pořádáme a o kterých Vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek. 

Přejeme Vám hodně úspěchů a těšíme se na vzájemnou spolupráci.