planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

Planmeca Compact i Classic

Moderní klasika stomatologie

Souprava Planmeca Compact i Classic představuje moderní klasiku naší řady zubních souprav, funkční volbu nabízející všechny prvky a nástroje, které potřebujete pro hladký průběh ošetření. Byla stvořena pro pohodlí a snadné používání a spojuje v sobě to nejlepší z našich ergonomických a praktických designových řešení.

Je snadné naučit se ji používat

Zubní souprava Planmeca Compact i Classic byla navržena pro plynulé ošetření a co nejsnazší používání. Stejně jako ostatní zubní soupravy je vybavena jednoduchým dotykovým panelem s intuitivním ovládáním, které vás ve zvoleném jazyce provede nastavením všech nezbytných funkcí zubní soupravy, nástrojů i systému pro desinfekci. Zubní soupravu i nástroje lze ovládat také nožním spínačem, vaše ruce jsou tak volné pro ošetřování pacientů.

Ergonomické používání nástrojů

Zubní souprava Planmeca Compact i Classic může být vybavena komplexní sadou nástrojů jako naše ostatní zubní soupravy. Vyvážená ramena nástrojů zaručují ergonomickou práci, protože pro jejich používání je potřeba jen velmi malý rozsah pohybů, což minimalizuje zátěž vašich paží, zápěstí a ramenou. Zubní soupravu je možno osadit i nástroji se zavěšenými hadicemi. Díky libovolnému rozložení nástrojů a hladkému pohybu konzole je možné soupravu rychle přizpůsobit podle osobních preferencí.

Příjemný pocit z ošetření

Zubní souprava Planmeca compact i Classic vždy přispívá k příjemnému pocitu z ošetření, a to i během delších zákroků. Tvar křesla kopíruje tvar těla pacienta a poskytuje mu pevnou, ale pohodlnou oporu, dvojitě tvarovaná opěrka hlavy pak umožňuje pohodlnou pozici hlavy pacienta. Pro zvýšené pohodlí je možné soupravu vybavit područkami. Polstrování Ultra Relax, vyrobené z odolné umělé kůže a viskoelastické paměťové pěny, zaručuje mimořádné pohodlí.