planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

Planmeca Romexis Smile Design

Sotware
Planmeca Romexis Smile Design

Nejnovějším přírůstkem do širokého portfolia produktů Planmeca je zcela intuitivní modul Planmeca Romexis® Smile Design.

  • Planmeca Romexis® Smile Design umožňuje stomatologům navrhnout novou podobu úsměvu pacienta pomocí obyčejné 2D fotografie jejich tváře a sofistikovaných siluet zubů.
  • Jako u všech produktů Planmeca, i zde je zásadní snadné použití modulu, které přispívá k hladkému průběhu ošetření. Je to nekomplikovaný proces, trvá pouze několik minut a k jeho provedení stačí několik málo kliknutí myší.


Info o ceně na požádání Poptat produkt

Planmeca Romexis Smile Design
  • Podrobný popis
  • Ke stažení
Podrobný popis

Výjimečně snadné použití

Veškeré nástroje, potřebné pro návrh souměrného nového úsměvu, jsou součástí programu Planmeca Romexis® Smile Design.

Modul umožňuje upravit pozici, tvar i rozměry zubů – po jednotlivých zubech nebo po celých skupinách. Software automaticky zobrazuje rozměry zubů a poměr jejich výšky a šířky a také umožňuje veškerá měření nutná pro analýzu vzájemného poměru zubů a tváře. Úprava zubů je proto velice jednoduchá a je možno navrhnout takové řešení, které přesně odpovídá individuálním potřebám pacientů. Výsledkem je fotorealistický model pacientova nového souměrného úsměvu.

Lepší komunikace

Modul Planmeca Romexis® Smile Design zároveň představuje účinný nástroj pro marketing, vzdělávání pacientů a komunikaci. Díky tomuto softwaru se pacienti mohou aktivně účastnit navrhování řešení a zároveň předem vidí potenciál svého úsměvu. Předvídatelné výsledky pomáhají budovat důvěru mezi pacientem a lékařem a bojovat s nejistotou a nerozhodností pacientů, kteří mají díky tomuto modulu jistotu, že výsledek ošetření bude odpovídat jejich představám.

Program Planmeca Romexis® Smile Design rovněž poskytuje stomatologům nástroj pro vizuální a numericky přesnou komunikaci s ostatními specialisty a se zubními laboratořemi při výběru správné varianty ošetření konkrétních pacientů. Kvalitní mezioborová spolupráce zásadně ovlivňuje kvalitu poskytované péče a snižuje riziko nedorozumění. Návrhy je možno vytisknout nebo poslat pacientům, jiným specialistům či zubním laboratořím prostřednictvím zabezpečeného cloudového úložiště Planmeca Romexis® Cloud.

Kompatibilita s CAD/CAM aplikacemi a s ortodontickým softwarem

Planmeca Romexis® Smile Design není jen nástrojem pro vizualizaci návrhů, protože dokončené 2D návrhy mohou sloužit nejen jako vizuální vodítko nebo referenční model pro vytváření fyzického modelu před samotným zákrokem, ale i pro tvorbu finálních podob zubních náhrad.

  • Program Planmeca Romexis® Smile Design je dostupný pro operační systémy Windows a Mac OS.
  • Je prodáván buďto samostatně nebo jako modul pro komplexní softwarovou platformu Planmeca Romexis®.

Podívejte se na další produkty ze stejné kategorie