planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

Planmeca Romexis

Zobrazovací software na světové úrovni

Planmeca Romexis® je sofistikovaný, uživatelsky příjemný software s množstvím nástrojů, které vyhoví požadavkům všech stomatologických pracovišť, od malých ambulancí až po velké kliniky. Nabízí širokou škálu užitečných nástrojů pro 2D a 3D snímkování.

  • Nejkomplexnější zobrazovací software pro 2D a 3D snímkování s podporou:
    • Kompatibilní s operačními systémy Mac OS a Windows
    • CBCT, 3D snímkování, zobrazení povrchu ve formátu STL
    • Panoramatické, cefalometrické a intraorální snímky a fotografie
  • Služba Planmeca Romexis® Cloud a mobilní aplikace Planmeca iRomexis® umožňují sdílení snímků a prohlížení výstupů kdekoliv

Jednoduchý a výkonný

Planmeca Romexis® je prvotřídní software pro prohlížení a úpravu 2D snímků z rentgenových přístrojů Planmeca. Vylepšené nástroje na úpravu a analýzu snímků zaručují přesnou diagnózu ve všech stomatologických oborech a intuitivní uživatelské rozhraní zaručuje bezchybné a pohodlné použití od prvního dne.

Sdílení výsledků

Jednotlivé případy lze snadno přenášet do různých mobilních zařízení či sdílet s partnerskými klinikami, pokud pracují s programem Planmeca Romexis nebo mají nainstalován volně dostupný prohlížeč Planmeca Romexis® Viewer. Integrace s jinými systémy vám umožňuje používat i produkty jiných dodavatelů. Díky podpoře TWAIN a DICOM standardů lze náš software používat s většinou jiných systémů.

Integrovaná správa dokumentů

Tiskový modul podporující vícestránkový tisk je ideální pro profesionální dokumenty ve vysoké tiskové kvalitě a pro radiologické zprávy, určené pro ošetřující lékaře. Ke složkám pacientů lze připojit jakýkoliv typ dokumentů, což umožňuje pohodlné ukládání cefalometrických reportů a jiných informací.

Dokonalé implantologické plánování

Planmeca Romexis poskytuje výkonný nástroj pro implantologické plánování, včetně realistických modelů implantátů od více než 30 výrobců.

Radiologický modul

Modul Radiologických nálezů Planmeca Romexis je nejdokonalejší nástroj pro zaznamenávání nálezů na trhu. Seznam možných nálezů je hierarchicky uspořádán do kategorií a lze jej libovolně editovat. Byl vyvinut ve spolupráci s lékaři a je speciálně navržen pro vzdělávací a radiologická centra, kde je jednotnost záznamů nezbytná.