planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

Planmeca Romexis

Software
Planmeca Romexis

Jednoduchý a výkonný

Planmeca Romexis® je prvotřídní software pro prohlížení a úpravu 2D snímků z rentgenových přístrojů Planmeca.

Vylepšené nástroje na úpravu a analýzu snímků zaručují přesnou diagnózu ve všech stomatologických oborech a intuitivní uživatelské rozhraní zaručuje bezchybné a pohodlné použití od prvního dne.


Info o ceně na požádání Poptat produkt

  • Podrobný popis
  • Technická specifikace
  • Ke stažení
Podrobný popis

Zobrazovací software na světové úrovni

Planmeca Romexis® je sofistikovaný, uživatelsky příjemný software s množstvím nástrojů, které vyhoví požadavkům všech stomatologických pracovišť, od malých ambulancí až po velké kliniky. Nabízí širokou škálu užitečných nástrojů pro 2D a 3D snímkování.

  • Sdílení výsledků

Jednotlivé případy lze snadno přenášet do různých mobilních zařízení či sdílet s partnerskými klinikami, pokud pracují s programem Planmeca Romexis nebo mají nainstalován volně dostupný prohlížeč Planmeca Romexis® Viewer. Integrace s jinými systémy vám umožňuje používat i produkty jiných dodavatelů. Díky podpoře TWAIN a DICOM standardů lze náš software používat s většinou jiných systémů.

  • Integrovaná správa dokumentů

Tiskový modul podporující vícestránkový tisk je ideální pro profesionální dokumenty ve vysoké tiskové kvalitě a pro radiologické zprávy, určené pro ošetřující lékaře. Ke složkám pacientů lze připojit jakýkoliv typ dokumentů, což umožňuje pohodlné ukládání cefalometrických reportů a jiných informací.

  • Dokonalé implantologické plánování

Planmeca Romexis poskytuje výkonný nástroj pro implantologické plánování, včetně realistických modelů implantátů od více než 30 výrobců.

  • Radiologický modul

Modul Radiologických nálezů Planmeca Romexis je nejdokonalejší nástroj pro zaznamenávání nálezů na trhu. Seznam možných nálezů je hierarchicky uspořádán do kategorií a lze jej libovolně editovat. Byl vyvinut ve spolupráci s lékaři a je speciálně navržen pro vzdělávací a radiologická centra, kde je jednotnost záznamů nezbytná.Podívejte se na další produkty ze stejné kategorie