planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

Planmeca ProMax 3D Plus

Přístroj poskytuje:

  • panoramatické snímkování
  • cefalometrické a 3D snímkování
  • dokonalé nástroje zobrazovacího softwaru

Planmeca ProMax 3D Plus je CBVT (Cone Beam Volume Tomography) přístroj pro snímání a diagnostiku maxilofaciální oblasti: poskytuje snímky od nejmenší velikosti objemu až po snímky celé lebky. Planmeca ProMax 3D Plus produkuje čisté snímky se sníženou dávkou záření. Je založen na platformě Planmeca ProMax využívající SCARA technologii.

Malá radiační zátěž

Planmeca ProMax 3D Plus nabízí největší výběr velikostí objemů, od nejmenších (Ø40 x 50 mm) pro snímkování jednotlivých zubů, až po snímky maxilofaciální oblasti o velikosti Ø140 x 90 mm. Pro všechny účely je možno najít vhodnou velikost objemu, např. pro endodoncii požadující vysoké rozlišení, pro implantologii požadující snímky s menším zorným polem a pro ortodoncii požadující velké rozměry snímku. Základní objemy se mohou spojovat dohromady a vytvářet větší snímky anatomie pacienta.

Detailní snímky

Patentovaný 3D rekonstrukční algoritmus od společnosti Planmeca transformuje originální 2D naskenované snímky do vysoce kvalitního 3D zobrazení. Algoritmus zpracovává vysoce kontrastní objekty, jakými jsou např. implantáty a amalgámové výplně, a vytváří tak nezkreslené studie. Zrekonstruovaný objemový snímek se skládá z milionů voxelů. Tyto voxely jsou izotropní, což umožňujíe přesné měření 1:1. Malý rozměr voxelů vytváří detailní snímky s vysokým rozlišením bez artefaktů.

Nepřekonatelné snímkovací programy

Planmeca ProMax 3D Plus vyhovuje velkému množství diagnostických požadavků v: implantologii, endodoncii, periodoncii, ortodoncii a také zubní a čelistní chirurgii a TMJ analýze. Vytváří celé anatomické struktury, úhly a jasně viditelné cíle a produkuje objemové studie horní a dolní čelisti s velkým rozlišením, plně zobrazuje všechny typy ortodontických vadných okluzí a vytváří přesné TMJ studie.

Smartpan

Unikátní zobrazovací systém SmartPan používá multifokální technologii pro 2D panoramatické snímkování. Technologie SmartPan umožňuje po expozici zvolit optimální panoramatickou vrstvu. Při 2D SmartPan snímkování se používá stejný senzor jako při 3D.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Potvrzuji