planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

Planmeca ProMax 3D Classic

3D zobrazení
Planmeca ProMax 3D Classic

Protože senzor přístroje Planmeca ProMax 3D pokrývá celou oblast zubů, přístroj vytváří čisté pohledy na horní i dolní čelist.

Je to pravý all-in-one přístroj, poskytující digitální panoramatické, cefalometrické a 3D zobrazení, stejně jako i dokonalé nástroje zobrazovacího software. 


Info o ceně na požádání Poptat produkt

  • Podrobný popis
  • Technická specifikace
  • Ke stažení
Podrobný popis

Čisté snímky a snížená dávka záření

Přístroj je přístrojem CBVT (Cone Beam Volumetric Tomography), vyznačujícím se čistými snímky se sníženou dávkou záření a je založen na platformě Planmeca ProMax využívající SCARA technologii.

Malá radiační zátěž

Planmeca ProMax 3D používá Cone Beam Volumetric Tomography (CBVT) technologii. Je ideální pro snímkování maxillofaciálních komplexů, protože používá paprsek ve tvaru pyramidy, který skenuje zvolenou cílovou oblast v jediném půlkruhovém snímání, což je opakem oproti CT přístroji, který snímá axiální vícenásobné vrstvy ve vícenásobném kruhovém snímání. Během snímkování je každý snímek vytvořen použitím krátkého rentgenového pulzu, namísto kontinuálního záření. Celkový čas skenování je 18 vteřin pro jeden objem, ale aktuální nejkratší expoziční čas jsou pouze 3 vteřiny.

Detailní snímky

Patentovaný 3D rekonstrukční algoritmus od Planmeca přemění originální 2D naskenované snímky do 3D studie, která je základní komponentou vysoce kvalitního 3D zobrazení. Algoritmus zpracovává vysoce kontrastní objekty, jakými jsou např. amalgámové výplně, speciálním způsobem, vytvářejíc nezkreslené studie. Zrekonstruovaný objemový snímek se sestává z milionů voxelů. Tyto voxely jsou izotropní, umožňující přesné měření 1:1 a zabezpečující správné geometrické vztahy po celém snímku. Extrémně malý rozměr voxelů vytváří detailní snímky s vysokým rozlišením bez artefaktů.

Nepřekonatelné snímkovací programy

Planmeca ProMax 3D vyhovuje velkému množství diagnostických požadavků. Obory v kterých se uplatní jsouo implantologie, endodoncie, periodoncie, ortodoncie a také zubní a čelistní chirurgie a TMJ analýzy. Vytváří celé anatomické struktury, úhly a jasně viditelné cíle a produkuje objemové studie horní a dolní čelisti s velkým rozlišením, plně zobrazuje všechny typy ortodontických vadných okluzí a vytváří přesné TMJ studie.


Podívejte se na další produkty ze stejné kategorie

Planmeca Viso

3D zobrazení