planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

MediWorks SM610

Mikroskop Mediworks
MediWorks SM610

Německá apochromatická optika SCHOTT je garancí vysokého rozlišení a zvýšení hloubky ostrosti což výrazně snižuje únavu očí zubního lékaře.

Více, než byste očekávali

  • 5 krokové zvětšení
  • ovládání jedním palcem
  • excelentní ultra jemné balanční rameno - Variofocus 230Info o ceně na požádání Poptat produkt

  • Podrobný popis
  • Technická specifikace
Podrobný popis

Nejvyšší kvalita optiky

Model SM610 patří mezi nižší řady společnosti MediWorks, ale svými schopnostmi vás ohromí.

Objektiv VARIOFOCUS 120 mm nebo 230 mm

  • pracovní vzdálenost 200 – 430 mm nebo 200 – 320 mm

Když zub není zaostřený, není třeba posouvat mikroskop nebo měnit pracovní polohu. Stačí nastavit objektiv variofocus k zaostření, efektivně a rychle.

Vynikající balanční rameno

Stomatologický operační mikroskop má vyvažovací rameno vybavené dvoukloubovým nastavením vyvážení a dokonce dokáže být perfektně vyvážené i když je k němu připojeno externí příslušenství, jako jsou zrcadlovky, zrcadlové digitální fotoaparáty, videokamery atp. Zajišťuje velmi plynulou a pohodlnou práci.

Modul 4 v 1

  • Integrovaný 30° nástavec, rozdělovač paprsků, rotační kroužek a 4K kamera nejen zlepšují optický výkon, ale také snižuje hmotnost externího příslušenství.

Stomatologický operační mikroskop je také navržen s integrovanou 4K kamerou s nižším šumem, vyšší citlivostí a rozlišením. Je vybaven bezdrátovým nožním pedálem a umožňuje zubním lékařům snímat fotografie a videozáznamy bez dotyku mikroskopu, které jsou uloženy na vysokorychlostní SD kartě, bezdrátovém přenosu signálu v reálném čase a přizpůsobené pro software Mediview, který nezávisle vyvíjí společnost MediWorks.

Podívejte se na další produkty ze stejné kategorie

MediWorks SM620

Mikroskopy Mediworks