planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

MediWorks SM610

Mikroskop Mediworks
MediWorks SM610

Německá apochromatická optika SCHOTT je garancí vysokého rozlišení a zvýšení hloubky ostrosti což výrazně snižuje únavu očí zubního lékaře.

Více, než byste očekávali

  • 5 krokové zvětšení
  • ovládání jedním palcem
  • excelentní ultra jemné balanční rameno - Variofocus 230Info o ceně na požádání Poptat produkt

  • Podrobný popis
  • Technická specifikace
Podrobný popis

Nejvyšší kvalita optiky

Model SM610 patří mezi nižší řady společnosti MediWorks, ale svými schopnostmi vás ohromí.

Objektiv VARIOFOCUS 120 mm nebo 230 mm

  • pracovní vzdálenost 200 – 430 mm nebo 200 – 320 mm

Když zub není zaostřený, není třeba posouvat mikroskop nebo měnit pracovní polohu. Stačí nastavit objektiv variofocus k zaostření, efektivně a rychle.

Vynikající balanční rameno

Stomatologický operační mikroskop má vyvažovací rameno vybavené dvoukloubovým nastavením vyvážení a dokonce dokáže být perfektně vyvážené i když je k němu připojeno externí příslušenství, jako jsou zrcadlovky, zrcadlové digitální fotoaparáty, videokamery atp. Zajišťuje velmi plynulou a pohodlnou práci.

Modul 4 v 1

  • Integrovaný 30° nástavec, rozdělovač paprsků, rotační kroužek a 4K kamera nejen zlepšují optický výkon, ale také snižuje hmotnost externího příslušenství.

Stomatologický operační mikroskop je také navržen s integrovanou 4K kamerou s nižším šumem, vyšší citlivostí a rozlišením. Je vybaven bezdrátovým nožním pedálem a umožňuje zubním lékařům snímat fotografie a videozáznamy bez dotyku mikroskopu, které jsou uloženy na vysokorychlostní SD kartě, bezdrátovém přenosu signálu v reálném čase a přizpůsobené pro software Mediview, který nezávisle vyvíjí společnost MediWorks.

Podívejte se na další produkty ze stejné kategorie

MediWorks SM620

Mikroskopy Mediworks

Zeiss OPMI Pico

Mikroskopy Zeiss

Zeiss OPMI PROergo

Mikroskopy Zeiss