planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

Planmeca Emerald

Intraorální skener Planmeca Emerald™ je malý, lehký,
neuvěřitelně rychlý, a přitom mimořádně přesný
Představujeme vám Intraorální skener
Planmeca Emerald

Díky němu je pořizování digitálních otisků snazší než kdykoliv předtím.
 Je to skvělý nástroj, umožňující plynulý průběh ošetření přímo v ambulanci.


Výjimečně rychlý a mimořádně přesný

  • Skenování je velmi snadné a rychlé, pro pacienty i lékaře je tak ošetření mnohem pohodlnější. Přesnost digitálních otisků vyhovuje i těm nejnáročnějším požadavkům díky možnosti plně integrovaného skenování v barvě.

Malý a lehký přístroj

  • Nízká hmotnost přístroje a jeho uživatelsky příjemný tvar přispívají k optimální ergonomii práce. Koncovka přístroje je opatřena aktivní ochranou proti zamlžování, snímky jsou proto vždy zřetelné. Díky kompaktním rozměrům a bezešvému tělu přístroje je ošetření pro pacienty maximálně příjemné.

Velmi snadné používání

  • Scanner Planemca Emerald umožňuje rychlé a přesné digitální otisky, ošetření je proto plynulé a efektivní. Tento přístroj typu plug-and-play se snadno ovládá a je kompatibilní se softwarovou platformou Planmeca Romexis® a s modulem Planmeca PlanCAD® Easy.

Mimořádná ochrana proti infekci

  • Mimořádnou ochranu proti infekci zaručuje bezešvé tělo přístroje s koncovkou, kterou lze sterilizovat v autoklávu. Po integraci do zubní soupravy je možné ovládání přístroje bez použití rukou pomocí nožního ovladače.


První intraorální skener otisků integrovaný na zubní soupravu

Planmeca CAD/CAM

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Potvrzuji