planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

Planmeca slaví 50 let na trhu


Jak šel čas

V roce 1971 Heikki Kyöstilä založil svou vlastní společnost a pojmenoval ji Planmeca, což vychází ze spojení „planned mechanics“, plánovaná mechanika.

„Byla s tím spojena spousta tvrdé práce a touha dostat Finsko na mapu moderní stomatologie,“ říká Heikki Kyöstilä. „Založení společnosti bylo jako seskok z letadla bez padáku. Ale risk se vyplatil – dnes je Planmeca celosvětovým lídrem v oblasti zdravotnických technologií.“

Z garáže až na světovou špičku ve stomatologii

Společnost, která byla založena před půl stoletím v garáži rodinného domu, se nyní chlubí portfoliem výrobků, které pokrývají veškeré potřeby moderní stomatologické kliniky – od špičkových zubních souprav až po skvělé 2D a 3D snímkovací přístroje, kompletní vybavení pro CAD/CAM aplikace nebo vynikající softwarová řešení.

  • Výrobky Planmeca jsou stále navrhovány i vyráběny v hlavním městě Finska, v Helsinkách, přímo v sídle společnosti Planmeca.
  • Za použití nejmodernějších technologií a těch nejlepších materiálů jsou výrobky Planmeca navrhovány tak, aby vyhovovaly požadavkům profesionálních stomatologů.
  • Dnes je společnost Planmeca největší rodinnou firmou v tomto oboru, více než 98 % jejích výrobků se vyváží do více než 120 zemí na celém světě.
  • Její zakladatel a prezident Heikki Kyöstilä tento dlouhodobý úspěch přičítá silné orientaci na výzkum a vývoj a jasné vizi budoucnosti.
  • Vzestup společnosti Planmeca až na samý vrchol ve stomatologii představuje zářný příklad síly inovace a severské houževnatosti.


Pro bližší informace o akční nabídce nás neváhejte kontaktovat:

Tel.:   +420 606 818 795

E-mail: ales.fischer@fischerdental.cz