planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

Planmeca ProMax 3D Max


Planmeca ProMax 3D Max je CBVT (Cone Beam Volume Tomography) přístroj pro snímání a diagnostiku maxilofaciální oblasti: poskytuje snímky od nejmenší velikosti objemu až po snímky celé lebky. Planmeca ProMax 3D Max produkuje čisté snímky se sníženou dávkou záření. Je založen na platformě Planmeca ProMax využívající SCARA technologii.

Maximální 3D diagnostika

Pomocí přístroje Planmeca ProMax 3D Max je snímkování jakékoliv oblasti zájmu v maxilofaciální oblasti bezproblémové, protože velikosti objemů zahrnují všechno od celého snímku lebky (Ø230 x 260 mm) až po nejmenší objemy o velikosti (Ø42 x 50 mm), které jsou vhodné pro zobrazení jednotlivých zubů. Díky tomuto širokému výběru velikostí snímků systém plně splňuje princip ALARA pro všechny diagnostické potřeby. 

Malá radiační zátěž

Planmeca ProMax 3D Max nabízí největší výběr velikostí objemů, od nejmenších (Ø42 x 50 mm) pro snímkování jednotlivých zubů, až po snímky maxilofaciální oblasti o velikosti Ø160 x 160 mm. Pro všechny účely je možno najít vhodnou velikost objemu, např. pro endodoncii požadující vysoké rozlišení, pro implantologii požadující snímky s menším zorným polem a pro ortodoncii požadující velké rozměry snímku. Základní objemy se mohou spojovat dohromady a vytvářet větší snímky anatomie pacienta.

Detailní snímky

Patentovaný 3D rekonstrukční algoritmus od společnosti Planmeca transformuje originální 2D naskenované snímky do vysoce kvalitního 3D zobrazení. Algoritmus zpracovává vysoce kontrastní objekty, jakými jsou např. implantáty a amalgámové výplně, a vytváří tak nezkreslené studie. Zrekonstruovaný objemový snímek se skládá z milionů voxelů. Tyto voxely jsou izotropní, což umožňujíe přesné měření 1:1. Malý rozměr voxelů vytváří detailní snímky s vysokým rozlišením bez artefaktů. 

Nepřekonatelné snímkovací programy

Planmeca ProMax 3D Max vyhovuje velkému množství diagnostických požadavků v: implantologii, endodoncii, periodoncii, ortodoncii a také zubní a čelistní chirurgii a TMJ analýze. Vytváří celé anatomické struktury, úhly a jasně viditelné cíle a produkuje objemové studie horní a dolní čelisti s velkým rozlišením, plně zobrazuje všechny typy ortodontických vadných okluzí a vytváří přesné TMJ studie.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Potvrzuji