planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

Osvětlení Cacan


Standardním a nejprodávanějším modelem je New Edition T5 300 EL-IN s osvětlovacím výkonem až 4 500 lux, opatřený rastrem s tvrzeným sklem, které rastr chrání před znečištěním a usnadňuje údržbu celého svítidla. Novinkou je pak model New Edition T5 300 CDP EL-IN, který díky nově vyvinutému CDP rastru, nabízí ještě jemnější rozptyl, snazší údržbu a ještě delší životnost svítidla. Svítidla New Edition 300 se hodí svými parametry pro osvětlení ordinací od 15 do 20 m2. Dá se jimi osvětlit i pracovní prostor větší, ovšem periferie ordinace se musí dosvětlovat doplňkovým osvětlením. Toto by ovšem mělo mít stejný, nebo alespoň podobný charakter. I tato řešení, včetně doplňkového osvětlení je v našich možnostech.

Model New Edition T5 450 EL-IN je svými většími rozměry předurčen k osvětlení ordinací větších než 20 m2. Směrem dolů svítí 8x 28W trubicemi nejnovější řady T5. Vyvine intenzitu až 5 000 lux. Pro ordinace větších rozměrů se dá také použít naše nejnovější a plošně největší svítidlo DentaHybrid.

V nabídce máme i laboratorní osvětlení od firmy Cacan.

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Potvrzuji