planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

BMT Stericell 55


  • horkovzdušný sterilizátor pro zdravotnictví
  • patentovaný systém nucené cyrkulace
  • tichý provoz
  • velikost komory 22, 55 nebo 111 litrů


Základní konstrukční prvky:

Robustní konstrukce a dokonalá ochrana proti korozi jsou zajištěny samonosným vnějším pláštěm z pozinkovaného ocelového plechu s tvrdým a odolným vypalovacím lakem na vnější straně. Vnitřní dvouplášťová komora a panel dveří jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli (mat.ČSN 17 240, DIN 1.4301, AISI 304). Pro úsporu energie a minimalizaci vysálaného tepla do okolí je komora dokonale izolována ekologickým izolačním materiálem. Vnitřní stěny komory je možné např. pro čištění snadno vyjmout bez nutnosti použití nářadí. Komora je navíc vybavena plynule nastavitelnou odvětrávací klapkou a vnitřními skleněnými dveřmi. Dveře jsou pro dokonalé utěsnění komory zajištěny ve čtyřech bodech. Otevření dveří nebo odvětrávací klapky je kontinuálně monitorováno a vyhodnocováno speciálním software.

Popis Stericell 55

Řada Standard-line je vybavena mikroprocesorovým řídícím systémem s adaptací na každý konkrétní typ a objem přístroje zajištěnou programem Fuzzy-Logic a tichým a účinným ventilátorem. Informace o procesu jsou zobrazovány na přehledném LED displeji. Ovládací prvky jsou přehledně umístěny na foliové klávesnici.

Standard-line Vám také nabízí 3 volně nastavitelné programy, funkci programově zpožděného startu nebo vypnutí přístroje, zvukový alarm, časový rozsah volby segmentů programu do 99 hod. 59 min. nebo časově neomezený proces temperování na zvolené teplotě. Výstup RS 232 na tiskárnu nebo PC umožňuje tisk teplotního protokolu. Řídící systém je vybaven nezávislým mechanickým nastavitelným ochranným termostatem tř. 2 (EN 61010 ).

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Potvrzuji