planmeca logo Nejspolehlivější dodavatel v ČR

Planmeca ProScanner


Světový lídr v rentgenové technice Planmeca OY doplnila svojí nabídku o kompaktní scanner pro paměťové fólie. Planmeca ProScanner produkuje vysoce kvaltní snímky s velice jednoduchou obsluhou.

  • malý a kompaktní design
  • kompletní řada paměťových fólií od velikosti 0 po velikost 4c
  • ovládání na dotykovém LCD displeji s možností náhledu snímku
  • Eraser pro zvýšení efektivity
  • RFID čip umožňuje identifikaci paměťové fólie v multi-room prostředí
  • USB a Ethernet prostředí
  • ovládací software Planmeca Romexis

Plně vybavený skener paměťových fólií

Naše komplexní řada přístrojů pro intraorální snímkování je nyní doplněna o kompaktní a inteligentní skener paměťových fólií. Planmeca ProScanner™ nabízí rychlý proces skenování a dokonalý design, který usnadňuje vaši každodenní činnost. Je to výkonný přístroj, který lze použít při práci u jednoho křesla a také pro více ordinací.

Kompaktní a rychlý

Malý a kompaktní Planmeca ProScanner™ s efektním a elegantním designem se hodí do každé ordinace. Během několika vteřin získáte snímky ve špičkové kvalitě.

Jednoduché a inteligentní použití

Skenování usnadňuje magnetický vstupní zásobník ‘push and go’, který před skenováním jednoduše zasunete. Paměťové fólie jsou uchyceny ve vstupním zásobníku díky magnetům. Zabudovaná funkce mazání připraví paměťové fólie k dalšímu použití. Po každém skenování je na dotykovém LCD displeji skeneru zobrazen náhled snímku pro rychlé ověření.

Inteligentní paměťové fólie všech velikostí

Planmeca ProScanner podporuje všechny velikosti paměťových fólií – 0, 1, 2, 3, a 4c. Extrémně tenké fólie jsou pohodlné pro pacienta a jsou vybavené čipem RFID, ve kterém je uloženo elektronické výrobní číslo. Počet expozic, kvalita snímků a přehled snímků dle výrobního čísla každé fólie je možné sledovat v software Planmeca Romexis®.

Perfektní pro kliniky s více ordinacemi

Planmeca ProScanner lze sdílet přes síť mezi více ordinacemi. Toto použití je založeno na technologii RFID, která automaticky propojí záznam pacienta se správnou paměťovou fólií. Před expozicí se pomocí čtečky Planmeca ProID™ RFID načte výrobní číslo fólie v ambulanci. Po expozici je snímek automaticky zaslán

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Potvrzuji